ارسال و دریافت اس ام اس

درسامانه پیام کوتاه  رسانه پویا ، با فعال شدن عضویت شما، یک شماره منحصر به فرد به شما تخصیص داده می شود که شما از طریق این شماره می توانید پیامکهای خود را به صورت فردی و گروهی ارسال نموده و یا پیامکهای دریافت شده خود را مشاهده نمایید.

رابط کاربر سریع، ساده و آسان

پنل اس ام اس رسانه پویا  یک رابط کاربر سریع، ساده و دوست داشتنی را در اختیار شما قرار می دهد تا از لحظات توسعه کسب و کار خود لذت ببرید! همین شاید برای توضیح این سادگی کافی باشد که شما می توانید از طریق این پنل:

  • در عرض کمتر از یک دقیقه به 1000 نفر با نام شخصی آنها اس ام اس بفرستید.
  • در عرض چند ثانیه یک عضو جدید به اعضای دفترچه تلفن خود بیافزایید.
  • با یک کلیک پنل را به گونه ای تنظیم نمایید که اس ام اس های تبریک و تسلیت کلیه رخدادهای سال را به تمام اعضای دفترچه تلفن شما یا گروه های خاصی از آن ارسال نماید و ...

گزارش کامل پیامک های ارسالی

شما حق دارید از وضعیت ارسال 1000 پیامکهای ارسالی خود مطلع شوید، آیا گیرنده ها، اس ام اس شما را دریافت نموده اند، به شما این امکان را می دهد که گزارش کاملی از اس ام اس های ارسالی خود را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است در برخی سامانه های پیام کوتاه با ارسال پیام کوتاه هزینه کل پیامکهای ارسالی از پنل پیام کوتاه کسر شده و پس از مدت زمانی هزینه پیامکهای لیست سیاه به پنل بازگشت داده می شود که همیشه این نگرانی از وضعیت تعداد ارسال شده و اینکه آیا کل هزینه مربوط به شماره های بلک لیست به سامانه شما بازگشت داده می شود وجود دارد.

اما در سامانه پیام کوتاه رسانه پویا سیستم ابتدا شماره های بلک شده را مشخص می نماید و سپس به شماره های غیر بلک لیست پیام ارسال می نماید تا هزینه مازادی از سامانه شما کسر نگردد و این موضوع سبب شفافیت در عملکرد سامانه میگردد.

ارسال از طریق بالک چیست؟

در برخی سامانه های پیام کوتاه خطوطی به عنوان ارسال بالک تعریف می شود که از این طریق هزینه ارسال به کلیه شماره ها دریافت می شود (اعم از لیست سیاه و شماره های خطوط باز) از آنجایی که ارسال به خطوط لیست سیاه انجام نمی شود شما نمیدانید چه تعداد ارسال موفق داشته اید و از این رو ایجاد کننده خط بالک با سود بیشتری روبرو خواهد بود و گاهی ایجاد کنندگان این خطوط برای ترغیب مخاطبان خود گاهی نسبت به کاهش شدید نرخهای پیام کوتاه (با قیمتهای 80تا 100 ریال) می نمایند. البته در هر صورت با توجه به اینکه معمولا بین 30تا 50 درصد خطوط در لیست سیاه قراردارند مخاطب به این لحاظ سودی عایدش نمی شود وضمن اینکه گزارشی از وضعیت پیامهای ارسالی خود نیز در دست ندارد!

ارسال اس ام اس در آینده

می خواهید اس ام اسی را در روز شنبه سه ماه آینده، ساعت 11:30 دقیقه صبح به شخصی ارسال نمایید. یا تبریک های تولد تمامی دوستان خود را از هم اکنون آماده ارسال نمایید، نگران نباشید سامانه پیامک رسانه پویا به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد، با یک تنظیم ساده شما می توانید به سادگی اس ام اس های را برای ارسال در آینده آماده نمایید. پنل اس ام اس رسانه پویا موتور زمانبد همیشه بیداری دارد که گوش به فرمان دستورات شما در همه حال فعال خواهد بود.

 ارسال اتوماتیک اس ام اس براساس قوانین تعریف شده شما

  •  می خواهید وقتی شخصی به شماره شما عدد 1 را ارسال نمود، اطلاعات معرفی شرکت شما برای ایشان ارسال گردد.
  •  یا در قبال ارسال عدد 2 اطلاعات محصولات شما برای ارسال کننده فرستاده شود.
  •   ممکن است بخواهید یک نظر سنجی اس ام اس ی برگزار کنید.
  •  و یا در نهایت ممکن است ایده های متفاوتی برای اس ام اس های خود داشته باشید که اکنون به ذهن ما نرسیده است.

برای تمام این نیازمندی ها، شما می توانید از تعریف قوانین ساده در پنل اس ام اس رسانه پویا استفاده نمایید. این قوانین بعد از تعریف به صورت اتوماتیک اجرا خواهند شد.

ارسال اتوماتیک اس ام اس در رخدادهای مهم

دیگر شما هیچ رخدادی را فراموش نخواهید کرد! و مشتریان شما از احساس مسئولیت و زمان شناسی شما خشنود خواهند بود، به کسی نگویید، سامانه پیام کوتاه رسانه پویا با یک تیک ساده این مسئولیت را به عهده خواهد گرفت. سامانه رسانه پویا در تمامی رخدادهای مهم سال تولد حضرت علی، عید فطر، نوروز و ... اس ام اس های متناسبی را با نام شخصی افراد از طرف شما ارسال خواهد نمود.

 ارسال اتوماتیک اس ام اس تبریک تولد

باز کافی است فقط یک تیک بزنید، اس ام اس رسانه پویا به تمام اعضای دفترچه تلفن شما که تاریخ تولد معتبری دارند، از طرف شما یک پیام تبریک شایسته ارسال خواهد نمود، مشتریان شما از اینکه در روز تولدشان به یادشان بودید، راضی خواهند بود.

ارسال هوشمند اس ام اس گروهی

می خواهید به 1000 نفر از اعضای دفترچه تلفن خود با عنوان و نام آنها اس ام اس بفرستید مثلا: جناب آقای مهندس احمدی ....، خانم دکتر ....زمانی و .... چه باید کرد، سامانه پیام کوتاه رسانه پویا به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد به صورت هوشمند اس ام اس های شما را شخصی سازی کرده و ارسال می نماید. 

پاسخ اتوماتیک به اس ام اس های دریافتی

در صورت تنظیم شما، سامانه پیام کوتاه رسانه پویا به تمامی اس ام اس های دریافتی پاسخ اتوماتیک آماده شده شما را ارسال خواهد نمود.

ارسال اتوماتیک اس ام اس دریافتی به تلفن همراه شما

در صورت خواست شما، تمامی اس ام اس های دریافتی به شماره تلفن همراهی که مشخص نموده اید به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

امکان زدن چند برچسب بر اعضای دفترچه تلفن

شما می توانید اعضای دفترچه تلفن خود را در گروه های مختلف با برچسب های که بر روی آنها می زنید طبقه بندی نمایید، مثلا یک شخص می تواند هم در گروه مشتریان ویژه شما و هم در گروه مشتریان خانگی و تجاری قرار گیرد. این کار به سادگی و با یک کلیک قابل انجام خواهد بود.

قابلیت ایمپورت و اکسپورت اعضای دفترچه تلفن

احتمالا شما اعضای دفترچه تلفن خود را در نرم افزاری مثل outlook یا نرم افزارهای مدیریت ایمیلی مثل جیمل و یاهو جمع آوری نموده اید. ما به شما زحمتی نخواهیم داد، با اکسپورت فایل های مناسب از این نرم افزار و با چند کلیک می توانید تمام دفترچه تلفن خود را وارد پنل اس ام اس رسانه پویا نمایید، در ضمن در صورتیکه قصد عزیمت از پنل رسانه پویا داشتید، با اکسپورت اعضای دفترچه تلفن خود آنها را می توانید به نرم افزار دیگری منتقل نمایید.

قابلیت اتصال به نرم افزارهای تخصصی اداری و مالی

سامانه پیام کوتاه رسانه پویا این قابلیت را دارد تا به کلیه نرم افرارهای اداری و مالی متصل گردیده و از این طریق کمکی موثر برای مدیران موفق باشد به عنوان مثال شما میخواهید تراکنشهای بخش مالی شرکت خودرا از طریق پیام کوتاه مطلع گردیده و یا به ذینفعان اطلاع دهید مثل چک های دریافتی-چک های پرداختنی و یا مانده حساب افراد . همچنین در بخش اتوماسیونهای اداری مثل اعلام روند بررسی پرونده مراجعین به شماره تلفن ایشان و یا وضعیت صدور پروانه کسب و زمان پرداخت حق عضویت اتحادیه های صنفی و....  که همه اینها با اتصال درگاه ورودی سامانه پیام کوتاه با سیستم مالی و ادری مورد استفاده کاربران به راحتی قابل مدیریت و کاربردی خواهد بود.